Artimiausi mokymai

Rugsėjis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Sprendžiant šiuolaikinės Lietuvos visuomenės problemas, bendradarbiavimas tarp institucijų tampa gyvybiškai svarbus. Daugėjant socialiai remtinų šeimų, būtinas didesnis dėmesys socialinių darbuotojų ir medikų bendradarbiavimui. Socialinio darbuotojo veikla vaikų medicininėje reabilitacijoje – viena iš galimo bendradarbiavimo sričių. Medikų ir kitų specialistų pagalba socialiniam darbuotojui, siekiant ne tik pagelbėti identifikuojant socialiai remtiną vaiką, kuriam būtina medicininė reabilitacija, tačiau ir įveikiant biurokratinius barjerus bei mažinant socialinę atskirtį – geras tokio bendradarbiavimo pavyzdys.

 

Diskutuoti apie šią problemą Žinių radijo laidoje „Atviras pokalbis“ be kitų pašnekovų pakviestos ir Klaipėdos valstybinės kolegijos atstovės – Sveikatos mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros vedėja doc. dr. Akvilė Virbalienė ir Socialinio darbo katedros lektorė Aurelija Žebrauskaitė.             

 

Gilindamosi į vaikų socialinę priežiūrą medicininėje reabilitacijoje, ekspertės įžvelgė ir kitą problemos pusę – socialinių darbuotojų pasirengimą darbui su rizikos šeimomis. Šis klausimas inspiravo idėją parengti specialius mokymus socialiniams darbuotojams, jų padėjėjams, globos darbuotojams. Mokymais „Socialinio darbuotojo saviveiksmingumas dirbant su rizikos šeimų vaikais“ siekiama, kad socialinių paslaugų teikėjai įgytų gebėjimų apsaugoti save nuo perdegimo sindromo. Ilgalaikio ir trumpalaikio streso įveikimo būdai, gebėjimas atpažinti savo, kaip specialisto, vidinius resursus – efektyviausia prevencinė priemonė prieš profesinį perdegimą. 

Laidos įrašas

 

 

Lektorių vedamų mokymų sąraše ir seminarai socialinių paslaugų teikėjams, dirbantiems su mirštančiais asmenimis. Darbo su mirštančiaisiais išmanymas  ypač svarbus globos namuose, kur savo saulėlydį sutinka senjorai. Mokymų „Socialinis darbas paliatyvioje pagalboje“ metu klausytojai įgauna bendravimo įgūdžių su skirtingo amžiaus mirštančiaisiais, išmoksta parengti pagalbos planą jiems ir jų artimiesiems. Ypač daug dėmesio skiriama komandos sutelkimui ne tik teikiant pagalbą mirštančiajam, o ir atstovaujant jam.

 

 

Temos: Klaipėdos valstybinė kolegija, Mokymo ir paslaugų centras, suaugusiųjų mokymas, kursai Klaipėdoje, seminarai Klaipėdoje, elektromonterių mokymai, vairuotojų instruktorių mokymai, masažuotojų mokymai, slaugytojų padėjėjų mokymai, socialinių darbuotojų mokymai, mokymai valstybės tarnautojams, Trečiojo amžiaus universitetas, gidų kursai Klaipėdoje.

Klientai ir partneriai