Artimiausi mokymai

Rugsėjis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Se
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Ypatingos sėkmės sulaukę seminarai auklėtojų padėjėjoms KVK mokymo ir paslaugų centre tampa tradicija. Pernai net šešis kartus surengtas seminaras šiemet jau tęstinis. Į jį susirinko pilnutėlė salė – net 74 auklėtojų padėjėjos.

 

 

Šįkart gausios mokymų dalyvių gretos  klausėsi apie infekcinių ligų simptomatiką ir pagalbą traumų atveju, susipažino su auklėtojų padėjėjų kalbos vartojimo klaidomis, vaikų  raidos sutrikimais, elgesio ugdymo metodai ir būdai, sėkmingos partnerystės su tėvais požymiai, pozityvaus bendravimo su vaikais principais. Vienas iš pagrindinių darbo su vaikais aspektų – pasitikėjimo savimi skatinimas.  Kaip tik tai ir įkvėpė profesionalias Klaipėdos valstybinės kolegijos lektores suorganizuoti mokymus auklėtojų padėjėjoms.

 

 

Ugdymo įstaigoje išgyventi įspūdžiai dažnai amžiams įsirėžia atmintyje. Pakylės jie ateityje į profesines aukštumas, suteiks impulsų asmeniniam tobulėjimui ar taps gniuždančiu barjeru, didelę įtaką daro ugdymo įstaigos personalas. Kaip dirbti su įvairių poreikių vaikais, kaip nesuklupti ties pirmąja klaida, kaip rasti bendrą kalbą su ugdytiniais ir jų tėvais, klausimai, į kuriuos atsakyti  ugdymo įstaigų atstovams dažnai reikia profesionalų pagalbos. Jos ieškant dažnai randamas ir  profesinis kelias. Štai po pernykščių seminarų ne viena auklėtojų padėjėja ryžosi toliau gilinti žinias ir Klaipėdos valstybinėje kolegijoje parsirinko studijuoti ikimokyklinę ir priešmokyklinę pedagogiką.  

 

 

Temos: Klaipėdos valstybinė kolegija, Mokymo ir paslaugų centras, suaugusiųjų mokymas, kursai Klaipėdoje, seminarai Klaipėdoje, elektromonterių mokymai, vairuotojų instruktorių mokymai, masažuotojų mokymai, slaugytojų padėjėjų mokymai, socialinių darbuotojų mokymai, mokymai valstybės tarnautojams.

Klientai ir partneriai