Rugsėjis 2018
Pi An Tr Ke Pe Še Se
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Kad senjorams labai svarbu tinkamai pasirūpinti savo dantimis, liudija pilnutėlė Klaipėdos rajono Jono Lankučio bibliotekos salė. Čia Klaipėdos valstybinės kolegijos Sveikatos mokslų fakulteto Burnos priežiūros ir mitybos katedros dėstytoja Lijana Dvarionaitė skaitė paskaitą „Burnos priežiūros ypatumai senyvame amžiuje“. Atokiau esančioms rajono bibliotekoms paskaita transliuota nuotoliniu būdu.

 

                                                                 Nuotr. KVK dėstytoja Lijana Dvarionaitė

Kokią pastą pasirinkti, kaip taisyklingai valyti dantis ar naudoti dantų siūlą, kas padeda išlaikyti gaivų burnos kvapą? Tai tik keletas Trečiojo amžiaus universitetą lankančių senjorų klausimų, užduotų lektorei. Po jos patarimų senjorai juokavo, kad teisingai prižiūrėdami dantis atims duoną iš Klaipėdos rajone dirbančių stomatologų.

 

                                     Klaipėdos rajono švietimo centro nuotr. Įspužiai iš paskiatos "Burnos priežiūros ypatumai senuvame amžiuje"

 

Klaipėdos valstybinė kolegija aktyviai bendradarbiauja su regiono Trečiojo amžiaus universitetų organizatoriais. Senjorų užimtumui ir tobulėjimui kolegijos dėstytojai  veda paskaitas net keliomis dešimtimis temų, aktualių vyresnio amžiaus auditorijai. 

 

 

Temos: Klaipėdos valstybinė kolegija, Mokymo ir paslaugų centras, suaugusiųjų mokymas, kursai Klaipėdoje, seminarai Klaipėdoje, elektromonterių mokymai, vairuotojų instruktorių mokymai, masažuotojų mokymai, slaugytojų padėjėjų mokymai, socialinių darbuotojų mokymai, mokymai valstybės tarnautojams.

Klientai ir partneriai