Žmonijos pastangos apsisaugoti nuo užkrečiamųjų ligų gili ir sena, kaip pati žmonija. Tad nuolat buvo ieškoma būdų ir priemonių, kaip apsisaugoti nuo infekcinių ligų.

Mokymai skirti bendrosios praktikos slaugytojams, dirbantiems ir slaugos skyriuje, ir įvairaus profilio stacionariniuose skyriuose, ir ambulatoriniame (pirminės sveikatos priežiūros) sektoriuje ar  dirbantiems globos ir slaugos įstaigose. Šioje programoje išskirtinis dėmesys skiriamas vaikų ir suaugusiųjų skiepijimui, rizikos grupės asmenų (vaikų ir suaugusiųjų) rekomendacijoms, vakcinų rūšims, skiepijimo technikai bei dažniausiai kylantiems tiek pacientams tiek tėvams, skiepijant savo vaikus.

Mokymo programos tikslas yra suteikti naujausias bei aktualiausiais teorines žinias ir praktinius įgūdžius, orientuojantis į imunoprofilaktikos problemas ir ypatumus, siekiant kuo geresnės pacientų gyvenimo kokybės ir geresnio atsparumo infekcinėms ligoms.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu balandžio 23 d. nuo 9 val. Detali nuotolinių mokymų instrukcija bus pateikta tik užsiregistravusiesiems į mokymus.

Daugiau informacijos suteiks Nemira Gaižutienė tel. 8 656 99589, n.gaizutiene@kvk.lt

Mokymo programa suderinta su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir registruota Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.