Bendravimo su poliligotais pacientais ypatumai

Sveikatos priežiūros sistema susiduria su naujais iššūkiais – daugėja vyresnio amžiaus žmonių, sergančių lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis, kurių gydymas pareikalauja vis daugiau resursų. Šių pacientų gydymas ir priežiūra tampa sudėtingu psichologiniu ir fiziniu uždaviniu sveikatos priežiūros specialistams ir artimiesiems. Mokymų tikslas  – paliatyviąją pacientų priežiūrą vykdantiems asmenims suteikti naujausių teorinių ir praktinių žinių apie bendravimo ypatumus su poliligotais pacientais, siekiant kuo efektyvesnių rezultatų, paslaugų ir pacientų gyvenimo kokybės dermės. Mokymų trukmė – 8 val.

Imunoprofilaktikos aktualijos

Mokymo programos tikslas – suteikti naujausias bei aktualiausiais teorines žinias ir praktinius įgūdžius, orientuojantis į imunoprofilaktikos problemas ir ypatumus, siekiant kuo geresnės pacientų gyvenimo kokybės ir geresnio atsparumo infekcinėms ligoms.

Mokymai skirti bendrosios praktikos slaugytojams, dirbantiems ir slaugos skyriuje, ir įvairaus profilio stacionariniuose skyriuose, ir ambulatoriniame (pirminės sveikatos priežiūros) sektoriuje ar  dirbantiems globos ir slaugos įstaigose. Šioje programoje išskirtinis dėmesys skiriamas vaikų ir suaugusiųjų skiepijimui, rizikos grupės asmenų (vaikų ir suaugusiųjų) rekomendacijoms, vakcinų rūšims, skiepijimo technikai bei dažniausiai kylantiems tiek pacientams tiek tėvams, skiepijant savo vaikus. Mokymų trukmė – 8 val.

Registracija į mokymus vykdoma čia-> https://forms.gle/BaLfQdZbfQRkGSWMA

Mokymai paliatyviosios pagalbos teikėjams

Mokymai apie pacientų slaugymo ypatumus teikiant paliatyviąją pagalbą parengti naujausiomis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis. Visuomenėje sparčiai auga vyresnio amžiaus asmenų. Juos dažnai kamuoja lėtinės ir onkologinės ligos, o  sergančiųjų priežiūra tampa nelengvu iššūkiu ir artimiesiems, ir sveikatos priežiūros specialistams. Klaipėdos valstybinės kolegijos Mokymo ir paslaugų centro lektorių komanda dalinasi savo žiniomis ir patirtimi su paliatyviosios pagalbos teikėjais – bendrosios praktikos slaugytojais ir slaugytojų padėjėjais. Aukštoji mokykla yra parengusi, suderinusi su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir užregistravusi Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS šias kvalifikacijos tobulinimo programas paliatyvios pagalbos teikėjams:

Paliatyvioji pagalba suaugusiems ir vaikams
Mokymų trukmė – 36 akad. val.

Pacientų slaugymo ypatumai teikiant paliatyviąją pagalbą
Mokymų trukmė – 8 akad. val.
 

Nuotoliniai specializacijų mokymai sveikatos priežiūros specialistams

Klaipėdos valstybinės kolegijos Mokymo ir paslaugų centras sveikatos priežiūros specialistams suteikia galimybę įgyti specializaciją neatsitraukiant nuo darbo vietos. Teorines žinias besimokantieji gali įsisavinti nuotoliniu būdu, o praktiką atlikti tiesiog darbo vietoje. Mokymų metu dalyvius nuolat konsultuoja profesionalūs lektoriai.

Pavadinimas Būtinas išsilavinimas Trukmė Kaina
Operacinė slauga
Registracija į mokymus čia->
https://forms.gle/2p19VSTmvSDzynpSA
Bendrosios praktikos slaugytojas, akušeris. 480 val. 142 Eur
Anestezija ir intensyvioji slauga
Registracija į mokymus čia->
https://forms.gle/HYGwpAswo1nYcT8e6
Bendrosios praktikos slaugytojas. 960 val. 142 Eur
Psichikos sveikatos slauga
Registracija į mokymus čia->
https://forms.gle/ksQjSXDgaioZ3B7C9
Bendrosios praktikos slaugytojas. 640 val. 185 Eur

Skubioji medicinos pagalba vaikams ir suaugusiesiems

Įvertinęs sveikatos priežiūros organizacijų darbo specifiką ir poreikį tobulinti personalo kvalifikaciją, Klaipėdos valstybinės kolegijos Mokymo ir paslaugų centras siūlo praktišką sprendimą. Mokymams lektorė atvyksta tiesiog į užsakovų atstovaujamą organizaciją – jei susidaro 17 klausytojų grupė. Kvalifikacijos tobulinimo mokymai  bendrosios praktikos slaugytojams (visų specializacijų), akušeriams, masažuotojams.

Mokymus veda VšĮ Greitosios medicininės pagalbos stoties skubiosios medicinos pagalbos slaugos specialistė. Mokymų trukmė – 18 akad. val. Mokymų kaina vienam asmeniui – 50 Eur.

Registracija į mokymus vykdoma čia-> https://forms.gle/xB3HKAcyD7BPwTbZ9

Stažuotės gydytojo odontologo padėjėjams ir burnos higienistams

Stažuotės skirtos gydytojo odontologo padėjėjams, burnos higienistams individualiai tobulinantiems profesinę kvalifikaciją, siekiantiems atnaujinti ir/ar pagilinti įgytos profesinės kvalifikacijos praktinius įgūdžius bei žinias licencijai atnaujinti. Stažuotės apimtis – 18 val., 36 val., 60 val. arba 90 val. Stažuotės kaina – priklauso nuo stažuotės apimties. Stažuotės bazė – odontologijos klinika “Lela” .

Stažuotės vykdomos individualiai dalyviams patogiu grafiku. Atlikus stažuotę išduodamas pažymėjimas.

Stažuotės asmens sveikatos priežiūros specialistams – kineziterapeutams

Stažuotės skirtos kineziterapeutams individualiai tobulinantiems profesinę kvalifikaciją, siekiantiems atnaujinti ir/ar pagilinti įgytos profesinės kvalifikacijos praktinius įgūdžius bei žinias licencijai atnaujinti/ įgyti. Stažuotės apimtis – 18 val., 36 val., 60 val. arba 72 val. Stažuotės kaina – priklauso nuo stažuotės apimties. Stažuotės bazėVšĮ Palangos reabilitacijos ligoninė .

Stažuotės vykdomos individualiai dalyviams patogiu grafiku. Atlikus stažuotę išduodamas pažymėjimas.

Registracija į stažuotes vykdoma čia -> https://forms.gle/nB4wMs36dginCN6j9

Privalomojo higienos įgūdžių mokymo programos

Klaipėdos valstybinės kolegijos Mokymo ir paslaugų centro vykdomų Privalomųjų higienos įgūdžių mokymo programų sąraše HB, HBB, H11, H13, H10 programos. Klausytojų patogumui lektoriai mokymus veda užsakovo patalpose.

Mokymo programos yra suderintos su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir registruotos Medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS.

Daugiau informacijos suteiks Nemira Gaižutienė tel. 8 656 99589, n.gaizutiene@kvk.lt