Statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus mokymai

Statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus mokymo programa skirta asmenims, vykdantiems statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus pareigas. Įgytos žinios ir kvalifikacija leis statybos metu koordinuoti ir kontroliuoti norminiuose teisės aktuose nustatytų darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimą, organizuoti ir koordinuoti statybvietėje esančių darbdavių bendradarbiavimą ir jų veiklą, vykdant nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevenciją. Mokymų trukmė  – 4 savaitės. Kaina – 400 Eur.  

Statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus pažymėjimo pratęsimas

Statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus pažymėjimą būtina atnaujinti kas penkerius metus, pateikiant kvalifikacijos tobulinimą ir darbo patirtį įrodančius dokumentus, taip pat bent porą mėnesių galiojantį statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus pažymėjimą. Pažymėjimo pratęsimo paslaugos kaina – 40 Eur.

Darbuotojų saugos ir sveikatos mokymai

Vykdome visų ekonominės veiklos rūšių darbuotojų saugos ir sveikatos mokymus. Kursų kaina priklauso nuo klausytojo pasirinktos ekonominės veiklos. Išklausius mokymus dalyviai laiko egzaminą Valstybinėje darbo inspekcijoje. Išsamiau apie darbo saugos mokymo programas – čia.

Projektavimas grafine automatizuota sistema AutoCad

Mokymo ir paslaugų centre vykdomi mokymai ir individualios konsultacijos, pageidaujantiems įvaldyti automatizuotą sistemą AutoCad. 36 akad. val. mokymų kaina vienam klausytojui – 550 Eur. Mokymų trukmė gali kisti priklausomai nuo dalyvių poreikio. Sritys, kuriose naudojama AutoCad:


Architektūra ir dizainas
Statybinės konstrukcijos
Inžineriniai tinklai ir komunikacijos
Žemėtvarka ir GIS
Pramonės technologinė įranga
Mašinos ir prietaisai
Medienos ir baldų pramonė
Energetika 

Daugiau informacijos suteiks Raimonda Mikėnė tel. 8 63007703, r.mikene@kvk.lt