Artimiausi mokymai

Sausis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

    Didžiausia Vakarų Lietuvoje Klaipėdos valstybinė kolegija didžiuojasi ne tik profesinio bakalauro siekiančių studentų skaičiumi, o ir mokslus norinčių tęsti suaugusiųjų susidomėjimu. Suteikti ar tobulinti kvalifikaciją, įgyti reikalingas kompetencija suaugusiems specialiai šiam tikslui įkurtame Mokymo ir paslaugų centre leidžia 2004 m. vasario 10 d. Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos licencija, suteikianti teisę vykdyti formalųjį profesinį mokymą. 2012 m. balandžio 5 d. Mokymo ir paslaugų centras tapo Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos narys.

    Mokymo ir paslaugų centro sąraše – bemaž 100 formalių ir neformalių suaugusiųjų mokymo ir švietimo programų, kurios nuolat tobulinamos. Sekdami rinkos poreikius, Mokymo ir paslaugų centro lektoriai nuolat rengia naujas mokymo programas. Šiuo metu populiariausios: elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonterio, vairuotojų instruktorių, statinio statybos saugos ir sveikatos darbe koordinatoriaus, masažo pagrindų mokymo programos,  kursai socialiniams darbuotojams ir socialinių darbuotojų padėjėjams, bendrosios praktikos slaugytojams, įvadiniai mokymai valstybės tarnautojams.

    Įgyvendindami mokymosi visą gyvenimą strategiją Mokymo ir paslaugų centro atstovai laikosi svarbiausių veiklos principų.

Lankstumas. Mums ypatingai svarbu, kad mokymo paslaugos būtų kuo lengviau prieinamos, tad, rengdami užsiėmimų grafikus ir parinkdami mokymo formas, atidžiai įsiklausome į besimokančiųjų poreikius.

Inovacijos. Įsitraukti į mokymosi procesą suaugusieji skatinami naudojant modernias technologijas. Taip išsiplečia mokymosi galimybės, leidžiančios kvalifikaciją įgyti ar tobulinti nuotoliniu būdu. Realizuodami  ilgą mokymo programų sąrašą  nuolat atnaujiname mokymo bazes.

Dėmesingumas. Mokymo ir paslaugų centro darbuotojų ir  lektorių prioritetas – bendravimas su mokytis norinčiais suaugusiaisiais. Kad mokymo paslaugos būtų kokybiškos ir atitiktų klausytojų lūkesčius, Mokymo ir paslaugų centro atstovai nuolat tobulina savo kvalifikaciją darbui su suaugusiaisiais.  

Bendradarbiavimas. Ruošdami ir realizuodami mokymo programas Mokymo ir paslaugų centro atstovai nuolat konsultuojasi su socialiniais partneriais. Taip sekamos darbo rinkos tendencijos, o paruoštos programos atitinka rinkos poreikius. Šiuo metu Mokymo ir paslaugų centro socialinių partnerių sąraše: Vakarų Lietuvos regiono savivaldybės, Klaipėdos teritorinė darbo birža, Nacionalinė SPA asociacija, Klaipėdos apskrities darbdavių asociacija.

Klientai ir partneriai